This template uses custom fonts.
See the demo and find the detailed guide to connecting fonts at the bottom of the page.
En
PATTI
En
PATTI
IEMĪLI SEVI UN PASAULI CAUR
SPORTU
PRIVĀTIE TRENIŅI
INDIVIDUĀLĀ PROGRAMMA
Kā uzsākt sporta treniņus?
Man ir pāris ieteikumi!
Grupas treniņi
Viens no visai drošiem variantiem ir apmeklēt grupu nodarbības, taču tas nozīmē, ka esam pakļauti noteiktam grafikam, kurā ne vienmēr izdodas iekļauties. No šāda aspekta spēja pašam sev novadīt treniņu, kad ir laiks un iespēja, dod brīvības sajūtu.

1
Sporta zāle vai mājas
Sporta klubs dod ļoti plašas sportošanas iespējas - plašas telpas un plašs inventāra klāsts, ko izmantot treniņu procesā. Sportojot klubā, Tu vari pildīt daudz un dažādus internetā atrodamus vingrinājumus bez inventāra vai izmantojot hanteles, bumbas, gumijas un citu mazo inventāru.
2
Sākums
Iesākumā veicot vienkāršākus vingrinājumus un apgūstot pareizu izpildes tehniku, Tu iejutīsies un jau pavisam drīz būsi gatava izmēģināt ko jaunu, pakāpeniski palielinot sarežģītības pakāpi. Svarīgi atcerēties – sporta klubā neviens uz Tevi neskatās, kā mums dažkārt pašiem šķiet. Katrs sportotājs ir aizņemts ar sevi, fokusējoties uz savu izaugsmi un treniņu.
3
INDIVIDUĀLĀS PROGRAMMAS
TIEŠI TEV
par PROGRAMMU
Treniņu struktūra tiek veidota atbilstoši sportista mērķim. Katra treniņa sākumā nepieciešama iesildīšanās, tādejādi dodot ķermenim signālu par gaidāmo fizisko slodzi, kā arī treniņa beigās nesteidzīga atsildīšanās. Treniņu procesu nepieciešams padarīt pēc iespējas drošāku, pievēršot uzmanību vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, slodzei, kura tiek pielāgota katram individuāli, un pietiekamam atjaunošanās procesam.
PIETEIKTIES
IEPAZĪSTI
KUSTĪBU
patrcija@ggmail.com
+371 00000000
KONTAKTI: