Kontaktforma
CLOSE

Jautā mums

Vārds
Jūsu tālrunis
Jūsu e-pasts
Jūsu ziņa

+37129100011

t/c Galleria Rīga, 5. stāvs, telpa JAMPADRACIS,
Dzirnavu ielā 67, Rīga. E-pasts: info@jampadracisbb.lv

Social
MENU CLOSE

BALLĪTE BEZ MUMS? TĀ NAV BALLĪTE!!!


Pateicoties krustmāmiņai Ilonai, pirmo, mājīgo filiālīti mēs atvērām Mežaparkā, sporta kompleksā "Ķeizarmežs". Jau pēc gada mums kļuva par šauru un ar krustētiņa Sigurda palīdzību parādījās jauna ballēšanās vieta – Latvijas Televīzijā, Zaķusalas krastmalā 3, kur mēs ballējāmies piecus gadus. Tad jau pēc diviem gadiņiem mēs iegādājāmies jaunas telpas Teikā, Burtnieku ielā 33, pēc vēl trīs gadiem ballējāmies Mārupē, PPII m’Pipariņš un pēc tam Vienības gatvē 192 (Dienvidu pakavā II). 

No 2011.gada mūsu krāsainākā  BALLĒŠANĀS vieta ir - t/c Galleria Riga,  Dzirnavu ielā 67, 5.stāvā. Telpas nosaukums -  JAMPADRACIS bērniem!

Mūsu lielākais pieredzes izaicinājums – 900 bērni vienā pasākumā.

Tā kā esam ar zināmu PIEREDZES BAGĀŽU, tad šobrīd varam LEPOTIES ar savu BALLĪŠU KVALITĀTI! PASĀKUMI ir PĀRDOMĀTI, SIRSNĪGI un mazajiem jubilāriem vienmēr individuāli pieskaņoti. PASĀKUMU satura pamatā ir DZIMŠANAS DIENAS svinību KULTŪRAS VĒRTĪBAS!.

Mēs LEPOJAMIES ar padarīto! Mēs varam vēl vairāk un vēl labāk, jo mūsu radošajā kolektīvā darbojās ATRAKTĪVI, TALANTĪGI un šī darbiņa mīloši cilvēki.