Kontaktforma
CLOSE

Jautā mums

Vārds
Jūsu tālrunis
Jūsu e-pasts
Jūsu ziņa

+37129100011

t/c Galleria Rīga, 5. stāvs, telpa JAMPADRACIS,
Dzirnavu ielā 67, Rīga. E-pasts: info@jampadracisbb.lv

Social
MENU CLOSE

Pepija un Pirāts

Iespējamie personāži: Pepija, Pirāts Kuks
Ieteicamā vecuma auditorija: 3-13 gadi

Pepijai mantojumā no tēvoča Sema ir atstāta dīvaina KARTE. Kopā ar saviem draugiem viņa mēģina to izburtot, bet nekā nesanāk, līdz palīgā nāk pirāts, kurš apgalvo, ka tikai viņš šajā Pasaulē protot lasīt KARTES VALODĀ. Pirāts Kuks kopā ar Pepiju dodas garajā un piedzīvojumiem pilnajā ceļā. Dodies viņiem līdzi, un uzzināsi, kas tad glabājas noslēpumainajā lādē. Nevienam nesaki, ja LĀDI ATRADĪSI tieši Tu!!!

Aborigēnu ballīte

Iespejamie personāži: Aborigeni Ali, Ola un Ulē
Ieteicama vecuma auditorija: 3-13 gadi

Olallā! Cik skaļi un jautri un nenogurdinoši aktīvi.
LIMBO deja, afrikāņu mūzikas instrumentu orķestris, BANĀNU stafete un citas jautrības kopā ar Āfrikas aborigēniem.

Olafa un Elzas sniegainie piedzīvojumi

Iespejamie personāži: Sniegavīrs Olafs, Elza
Ieteicama vecuma auditorija: 0-10 gadi

Eh, pateicoties Elzas uzburtajam mākonītim es varu gozēties saulītē! Iesaucās Olafs. Kopā ar ziemas pasaku varoņiem pikosimies, pielaikosim burkāndegunu, skaļi, skaļi priecāsimies un dejosim Madagaskarā DISCO.....un varbūt pat, ēdīsim balto sniega vati.

Minnijas ballīte

Ieceicamā vecuma auditorija: 0-8 gadi
Iespējamie personāži: Mikipele

Minnija ir ļoti darudzīga meitene. Viņas romantiskais noskaņojums aizrauj arī mammas un tētus. Visi tiek iekustināti Minnijas dejās un īpašajā rotaļā: Peļu Ķeršanā! Minnijai nu ļoti garšo saldumi. Tādēļ būs ļoti jāpacenšās dažādos pārbaudījumos, lai tos nopelnītu arī Tu!

Karate ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 5-13 gadi
Iespējamie personāži: Trenneris Melnā josta

OSS - VIENMĒR un līdz GALAM!  Super Foršā KARATE ballīte!!! Paredzēta gan meitenēm, gan puišiem. Tā ir ļoti aktīvi sportiska un skaļa ballīte. Pasākuma laikā mazie gaviļnieki tiek ieģērbti ĪSTOS cīņastērpos un tiek apmācīti karatē kustībām. Mācīsimies pareizi saveicināties cīņu valodā, vicināt ar kājām un rokām un, pareizi sasiet jostu. ...pamēģini kopā ar mums iejusties īstā cīņu mākslā!

Princis un Princesīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-12 gadi
Iespējamie personāži: Princese un princis

Īsts Princis prot cīnīties par savu Princesīti!
Caur pārbaudījumiem un šķēršļiem puiši cīnīsies par meiteņu uzmanību, mmmm, un meitenes - centīsies izpatikt puišiem. Vai meitenes prot jāt ar zirgu un noturēt rokās špagu? Un vai puiši prot nēsāt kristāla kurpītes? To visu pārbaudīsim romantiskajā ballītē. Un nobeigumā - GALMA deja. Pils deja, kuru pamatā ir cēla soļošana, daudzkārtīgas paklanīšanās un reveransi, laikmeta gravitācija. 

Lācītis Pūks un Sivēntiņš svin Ēzelīša DZIMŠANAS DIENU!

Ieteicamā vecuma auditorija: 1-8 gadi
Iespējamie personāži: Lācītis, Sivēntiņš, Trusītis, Ēzelītis

Ēzelītim šodien ir DZIMŠANAS DIENA! Lācītis un sivēntiņš saposušies devās ēzelīti apciemot. Dāvanas! Jā, Pūks nepažēloja savu pēdējo MEDUS PODU, bet sivēntiņš uzpūta BALONU savā mīļākajā krāsā. Hmmm, kaut gan - kamēr lācītis un sivēntiņš pavadīja laiku ceļā .... vai! medus nejauši bija apēdies, bet balons - plukš, pārsprādzis. Lācītim un Sivēntiņam tomēr gribējās ēzelīti apsveikt un tapēc viņiem likās, ka nekas nevar būt LABĀKS PAR tukšu medus podu un tajā ieliktu balona lupatiņu sivēntiņa mīļākajā krāsā! ....tas podiņā iet iekšā, un nāk ārā. Jā - iet iekšā uuuuun ...nāk ārā! Hmmm, ēzelītis noteikti priecāsies! Ēzelīša BALLĪTE būs patiešām JAUTRA! Daudz rotaļas, dejas un atjautības uzdevumi. Nu, piemēram: KURŠ ATRADĪS ĒZELĪŠA ASTI?...un: Kā TIKT ĀRĀ NO TRUSĪŠA MĀJAS? Nu ļoti mīļa un bērnišķīga BALLĪTE!

Bitīte MAIJIŅA

Ieteicamā vecuma auditorija: 0-13 gadi
Iespējamie personāži: Bitīte Maijiņa, Bizbizmārīte, Vardīte, Tauriņš

SAULĪTE! Bitīte Maijiņa visvairāk mīl vasaru. Tad viņa ar draugiem dodās ballēties. Pļavā viņi dejo. Mežā - lec stafetēs. Upēm - lido pāri. Nu jā, vardulēns peld :). Vai Tu proti peldēt? Lidot? Lekt? Pamēģini to visu kopā ar Bitīti Maijiņu un viņas draugiem! Un vai zināji, ka Ballīti var svinēt arī dārzā? Tie tik būs īsti DĀRZA SVĒTKI! Ar īpašām dārza DEKORĀCIJĀM! Piena KOKTEILI! Ar grilā ceptiem gardumiem!!! ...un daudz dažādām atrakcijām un stafetēm. Bet tas gan lai paliek Tavu vecāku ziņā.

Princeses un Pirāta ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-13 gadi
Iespējamie personāži: Princese Zeltīte un Pirāts Kuks

Nu kura gan meitene nesapņo būt īsta Princesīte. Un kurš puisis kādreiz nevēlās būt īsts Pirāts? Pārbaudīsim, kam izdodās labāk. Meitenēm - tēlot princeses, vai puišiem - pirātus! Caur jautriem, aktīviem pārbaudījumiem meitenes uzvarēs puišus, jeb...  puiši uzvarēs meitenes? Bet tas jau vairs nav svarīgi, jo galvenais - JAUTRĪBAS, STAFETES, DEJAS un gardi kārumi gaida Tevi Princešu un Pirātu ballītē!

Karlsons un brālītis

Ieteicamā vecuma auditorija: 1-13 gadi
Iespējamie personāži: Karlsons, brālītis

Brālītim šodien ir DZIMŠANAS DIENA! Ir sanākuši daudz draugi, bet pats galvenais ciemiņš nav ieradies. Brālītis zvana ugunsdzēsējiem un lūdz, lai viņi savieno ar Karlsonu, kurš dzīvo uz jumta. Un re, tavu brīnumu! Klausulē atbild Karlsons un brālītim apsolās, ka uz ballīti arī ieradīsies. Nepagāja ne ilgs laiks, ka - BLĪKŠĶU – BLĀKŠĶ, Karlsons nez no kurienes ieveļas telpā. BUĻ– BUĻ- Buļļļļ..... Vai neesmu nokavējis tortes ēšanu? Bet nu protams, ballīte ir tikai sākusies un visas jautrības, rotaļas un dejas kā arī septiņu toršu, ....ups, vienas tortes ēšana vēl tikai priekšā! Tā tik ir JAUTRA UN ATRAKTĪVA BALLĪTE!!!

Pifa un Herkulesa piedzīvojumu plāns

Ieteicamā vecuma auditorija: 1-10 gadi
Iespējamie personāži: Pifs un Herkuless

Herkulesam šodien ir draisks noskaņojums, Viņš nedēļas laikā noķēris veselas trīs ar pus PELES - nu tā viņš pats domā, un tāpēc tagad uzskata, ka var paslinkot, nu ...padarīt to ko gribās. Herkules pierunā arī Pifu un abi nolemj doties PIEDZĪVOJUMU meklēšanā. Iesākumā viņi izjoko tēvoci Tontonu. Pifs centās izjokot arī pašu Herkulesu. Viņš pārģērbās par PELI un...... nu, protams, Herkules tādai lielai pelei nenoticēja. Tomēr Herkules gan Pifu izjokoja. Uzspēlēja rotaļu - kaulu slēpšana. Nu, un tad gan Pifs gandrīz palika bez pusdienām. Tomēr atpūta draugiem izdevās gana jautra, jo viņi abi nokļuva ciema ballītē, kur cienāja ar kārumiem, gāja rotaļās un dejoja īstu DISKO!

Monster LEĻĻU ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 4-13 gadi
Iespējamie personāži: Monster lelles

DISKO stilā, atraktīva, DĀMĪGA Ballīte meitenēm un arī puišiem, kuriem patīk draudzēties ar meitenēm! Ķemmēsim matus, krāsosim acis, iemēģināsim augstpapēžu kurpes un varbūt pat lakosim nagus, un, tad gan, prom uz BALLĪTI!!! Dejas, rotaļas, atrakcijas, stafetes ....un garšīgi, krāsaini PĀRSTEIGUMI.

Indiāņu ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 2-13 gadi
Iespējamie personāži: Indiāns džo

O-o-o-o-o-o-o, Hei! Hei draugi!
Nu pat kā esam ieradušies no pašiem Dienvidrietumiem, no Pueblo cilts. Jūs dzīvojiet mājās, bet mēs vigvamos.
Tamdēļ mums bija liela interese atceļot tieši pie Jums! Palūkoties kādas izskatās Jūsu mājas.
Esam līdzi paņēmuši daudz interesantas mantas ar kurām Jūs izklaidēsim, izdzenāsim un izdancināsim īpašajās rituālu dejās!
...tiekamies jūsmājās!!!

SPIDERMAN ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-9 gadi
Iespējamie personāži: Spaidermens

Hei! Hei! Puiši sanākam uz trakoti aizraujošo, sportiski atraktīvo, drosmes un izturības pārbaudošo BALLĪTI!
Skriesim, leksim, ķersim, metīsim! Pārbaudīsim reakcijas veiklību! Nu, un, protams, - cienāsimies ar KĀRUMIEM, godam nopelnītiem!!!  .....meitenes! Jūs arī šajā ballītē iederaties, jo arī meitenes var būt gan atraktīvas, gan drosmīgas un gana izturīgas daudzajās stafetēs.

Sivēntiņi izjoko vilku

Ieteicamā vecuma auditorija: 1-10 gadi
Iespējamie personāži: Sivēntiņš Nifs-Nifs, Nafs-Nafs, vai Nufs-Nufs, vai ...pats Vilks

DRAISKIE sivēni! Tiem tāda liela dūša, ka pat PAŠU, PAŠU vilku nolēmuši izjokot. Kopā ar bērniem tie uzceļ kluču mājas, kuras vilks mēģina izjaukt, bet viens nespēj to izdarīt. Ar dārzeņiem sivēni pārbauda Vilka veiklību, aizsien tam acis un liek atšķirt ābolu no tomāta. Liek lekt pāri upei un locīties kā bērzam. Un vilks to visu dara tikai tāpēc, ka iesprūdis sivēnu namiņā. Nāc piebiedrojies izjokot VILKU! Kamēr viņš vēl nav izmucis brīvībā!

Zaķīšu pirtiņa

Ieteicamā vecuma auditorija: 1-7 gadi
Iespējamie personāži: Zaķītis Garausis, zaķītis Ļipucis, Sunītis Vau

Zaķīšu pirtiņa ir no ĪSTA koka. Te tā smaržo pēc bērzu slotām. Un Zaķu mamma ar Zaķēniem draiski plunčājās. Arī pārējos pirts ciemiņus Zaķu mamma apmācīs mazgāšanas prasmēm. Kā arī par BURKĀNIEM pastāstīs. Un arī par kāļiem, rāceņiem, tomātiem un gurķiem un citiem dārzeņiem. Un, vai proti LEKT kā zaķītis? Eh! ..tas tak ir tik vienkārši. Vienīgi Sunītis Vau ir apmulsis. Nu nemāk viņš LEKT kā zaķi to dara. Bet par to viņš prot RIET!!! Vai Tu proti riet?

PIRĀTU balle uz pirātu kuģa

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-13 gadi
Iespējamie personāži: Pirāts Kuks, Pirātu meitene Roņja

CIK SKAĻI! Tā tak ir Pirāta Kuka banda ieradusies uz PIRĀTU KUĢA svinēt BALLĪTI! Stafetes ar zivīm un citiem ūdens iemītniekiem, tunelis zemūdenē, makšķerēšana jūrnieku gaumē, vētras līdzsvara trose un vēl un vēl daudz citu ekstrēmu pārbaudījumu. Esi riktīgs PIRĀTS!, Esi kā MĒS!

Mazā RAGANIŅA

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-13 gadi
Iespējamie personāži: Maza raganiņa, Melnais runcis, Zirnekļu ragana

Mazā Raganiņa grib būt kā LIELĀS RAGANAS, lai varētu piedalīties Valpurģu nakts BALLĒ! Heijāā! Mēģinājums LIDOT ar SLOTU! Heijāāā! Matiem jābūt kā īstai RAGANAI. Heijāāā- ops! Cīņa ar ZIRNEKĻIEM un citiem rāpuļiem! Un kā gan bez BURVESTĪBĀM? Tajās viņai palīdz viņas uzticīgais, melnais RUNCIS. Bet Raganiņa ir tā labā un romantiskā meitene, tāpēc viņai DRAISKULĪBAS apnīk un viņa nolemj uztaisīt īstas PAPĪRA PUĶES, kuras smaržo! Piebiedrojies arī TU mazās Raganiņas DRAISKULĪBĀM!

ZORRO ballīte

Ieteicamā vecuma auditorija: 5-10 gadi
Iespējamie personāži: Zorro

Zorro ir nopietns! Nu tā viņam liekās. Bet ko gan viņš spēj paveikt bez saviem uzticīgajiem draugiem. Zorro mēģina iemācīties šaut ar loku. Viņam ļoti patīk sportiskās nodarbes, kur vajadzīga ĪSTA, vīrišķīga VEIKLĪBA. Virves vilkšana, ar aizsietām acīm līšana cauri tunelim, mērķa trāpīšanas pārbaudes un protams, neiztikt arī bez laušanās cīņām. Pamēģini arī Tu!

Sarkangalvīte un Vilks

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-10 gadi
Iespējamie personāži: Sarkangalvīte, Vilks

Kādu dienu Sarkangalvīte ar pīrādziņu grozu devās apciemot savu vecmāmiņu. Dziedādama jauku dziesmiņu Sarkangalvīte devās cauri mežam. Un tur! Ne no kurienes, parādījās pelēkais VILKS! Sarkangalvīte bija drosmīga un ĻOTI pieklājīga meitene. Vilks sajuzdams pīrādziņu smaržu veikli piestedzās pie Sarkangalvītes: "Pīrādziņi?" Sarkangalvīte neapmulsa un sacīja: "Ja Tu saskaitīsi cik pīrādziņu man ir, tad es Tevi ar tiem pacienāšu." Izrādījās, ka vilks skolā nav mācījies un viņam par to bija paties kauns. Sarkangalvīte apžēlojās un nolēma vilku apmācīt, nu un pie reizes ...pārmācīt. Veiklības stafetes, burtiņu un cipariņu atjautības rotaļas, mēmais šovs. Jau pavisam drīz Sarkangalvīte bija atvērusi savu MEŽA SKOLIŅU, jo izrādījās, ka mežā ir vēl daži meža iedzīvotāji, kuriem pieklājību un veiklību skoliņa nāktu par labu!

Pinokio/ Buratino piedzīvojumu ballīte

 Ieteicamā vecuma auditorija: 3-10 gadi
Iespējamie personāži: Pinokio, Runcis

Nu tas tiešām ir tas koka puisis ar garu, garu degunu. Viņš ir ļoti DRAUDZĪGS un SIRSNĪGS! Nu, protams, ka viņš ir puika, tāpēc mācības var pagaidīt. Viņam tā gribās padraiskoties. Vai esi mēģinājis sēžot uz mācību grāmatas šļūkt no kalniņa? Un ar degunu krāsot grāmatiņu? Un vai zini, kā var sasiet Karabasu-Barabasu, lai viņš nevar Tevi noķert? Bet kurš no mums prot precīzāk mest čiekurus? Eh! viņu tak ir grūti apsteigt. Ja vēlies pamēģināt, tad dodies uz ballīti! Un neaizmirsti paņemt zelta monētas, jo varbūt Pinokio tās atkal iestādīs un aplaistīs. Un, ja nu viņam šoreiz tas izdodas un izaug īsts MONĒTU KOKS?

 Septiņi kazlēniņi un Vilks

Ieteicamā vecuma auditorija: 3-13 gadi
Iespējamie personāži: Kazas mamma, kazlēniņš Pēcis, kaziņa Peciņa, Vilks

Cik mīļa ir katra bērna MĀMIŅA! Un kazlēniņi arī to zina, tāpēc māmiņu ļoti, ļoti mīl un klausa. Bet dažreiz neklausa, jo nevar jau vienmēr būt tik paklausīgs bērns. Kamēr māmiņa tirdziņā, kazlēniem padomā draiskulības. Vislielākā draiskulība – KĀ PĀRMĀCĪT VILKU? Vilks jau zina, kad Kazas mamma nav mājās, tāpēc cītīgi sagatavojoties vienmēr izmanto šo gadījumu, lai varētu nozagt kazlēniņus un pret atlīdzību tos atdot Kazas mammai! Bet viņam nu nekādi nesanāk, jo mazie kazlēniņi ir veiklāki par viņu. Tie piesola vilkam, ka paši ielēks maisā, ja viņš izturēs visus pārbaudījumus stafetes cīņās. Vai gribi zināt, kādas stafetes kazlēni sagatavojuši? Pabrīdini kazlēniņus un dodies šurp!

KLAUNU ballīte

Iespējamie personāži: Klauniņš Čiepiņa un klauniņš Čiepiņš
Ieteicamā vecuma auditorija: 3-10 gadi

Nu pilnīgi nenopietna BALLĪTE. Klaunu izdarības ir tik SMIEKLĪGAS! ...un arī INTERESANTAS! Viņi jau tikai vēl mācās žonglierēt, rādīt trikus un sasmīdināt savus ciemiņus. Bet ļoti viņiem padodas rotaļas: metamā kauliņa rotaļa, rotaļa ar balonu, veiklības stafetes un klaunainais DISKO!  Ak, jā! Viens triks gan viņiem sanāk vienmēr - kopā ar bērniem uzburt īstu, konfekšu lietu.

Ratatui peles ballīte

Iespējamie personāži: Pele pavārs
Ieteicamā vecuma auditorija: 0-8 gadi

Pelei ir skaists - balts priekšautiņš un balta cepure. Pele ir PAVĀRS! Šo amatu viņa pārmantojusi no sava tēvoča. Vai zini, kas sanāk, ja olai pievieno sāli, cukuru, miltus un pienu? Protams! Tad sanāk PANKŪKAS! Un vai zini kā uzvārīt mannā putru? Un vai tu vienmēr pirms lietošanas cītīgi nomazgā augļus un dārzeņus? Un kādi augļi aug Latvijā? Un Āfrikā? Bet Pele prot ne tikai gatavot ēst, brīvajā laikā viņai ļoti patīk iet rotaļās, un dziedāt un dejot. Hei! Hei! Ballējies kopā ar Ratatui!

Lieldienas

Iespējamie personāži: Cālis un Zaķis garausis
Ieteicamā vecuma auditorija: 0-13 gadi

Cāļus skaita rudenī....  Heijā! Lieldienas jau var būt visu gadu! Vai netici? Jampadracī BB tas ir NOTEIKTI iespējams! Olu stafete, olu ripināšana, gaiļu cīņas, šūpošanās prieki, burkānu mešana un citas Lieldienīgas JAUTRĪBAS! Ballīte ir muzikāli jautra un olaini interesanta. Heij! Heij!! Mēs Tevi gaidam!!!

Ziemassvētku balle

Iespējamie personāži: Rūķi, Sniegbaltīte, Ziemassvētku vecītis
Ieteicamā vecuma auditorija: 0-13 gadi

KONČAS! ...un DĀVANAS!!!
...un daudz, daudz jautrības kopā ar Rūķiem un citiem pasaku tēliem.Gribi satikt pavisam īstu Ziemassvētku vecīti? Ohohohohouuuu! Tu to vari satikt savā ballītē! Tikai skaļi, skaļi jāsauc: Zie-mas-svēt-ku ve-cī-tiiiiiii!